PRVI DAN PREDŠKOLSKOG PROGRAMA U NAŠOJ ŠKOLI

Danas je naša škola postala bogatija za još tri grupe učenika- budućih đaka prvaka a sada malenih predškolaraca koji će narednih dva i pol mjeseca ići u školu po predškolskom sistemu odgoja i obrazovanja. Nakon roditeljskog sastanka koji je realizovan prošle sedmice ( 05.03) danas je zvanično i počela « mala škola»…Tako će predškolski program u područnim školama počinjati u 8 sati a u centralnoj školi u 11. Iza svega stoji Predškolska ustanova Kinder klub iz Bukve i učiteljice Arjana i Džemila koje će voditi mališane. Razredna nastava centralne škole i područne škole u Piljužićima za njih je pripremila i prigodan programa kako bi počeli sa pjesmom, veselo i bez suza..Našim malenim đacima budućim prvacima želimo sve najljepše i da im prvi dani u školi budu u najljepšoj školskoj uspomeni!!!

Pedagoška služba škole