Ekipa naše škole osvojila prvo mjesto

mirs2

Na općinskom takmičenu u pružanju prve pomoći koju organizuje Crveni Križ Tešanj

 ekipa OŠ „Džemal Bijedić“ Miljanovci osvojila je prvo mjesto.

U subotu 15.04.2017. godine sa početkom u 10:00 sati, u osnovnoj školi „Kulin Ban“ Tešanjka održano je 21. takmičenje iz prve pomoći omladine i podmlatka Crvenog križa općine Tešanj.  Ove godine je u takmičenju učestvovalo 9 osnovnih škola i dvije srednje škole sa područja Općine Tešanj, koji su svoje znanje i spretnost pokazali na 6 poligona koji su stručno pripremljeni i prilagođeni za ovo takmičenje. Takmičenje je proteklo u fer i korektoj atmosferi. U kategoriji osnovnih škola poredak je sljedeći:

-Prvo mjesto osvojila je ekipa osnovne škole „Džemal Bijedić“ Miljanovci

-Drugo mjesto osvojila je ekipa osnovne škole „1. Mart“ Jelah

-Treće mjesto osvojila je ekipa osnovne škole „9. Septembar“ Medakovo

 

Plasmanom  na  prvo   mjesto  naša ekipa obezbjedila učešće na kantonalnom takmičenju iz znanja prve pomoći, te se nadamo da će uspjeti ostvariti dobre rezultate. Zahvaljujemo se svim našim učenicima i nastavnici na zalaganju i trudu.  Želimo im da isti rezultat ponove na kantonalnom takmičenju.     Učenike je pripremala i vodila nastavnica Alma Delić.

Pomoćnik direktora

Smajić Mirsad

mirs2 mirs1 MIR3